Yıl: 2024

TÜRK DÜNYASI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ’NDE

TÜRK DÜNYASI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ’NDE

Kurucuları arasında köşe yazarımız Serkan CENGİZ ‘in de olduğu Gaziantep Üniversitesi Turkuaz Fikir Topluluğu’nun, 20 Mayıs Pazartesi günü saat 13.00’te Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Konferans Salonu’nda düzenleyeceği etkinlikte panelist olarak Türk Dünyasından önemli isimler yer alacak. “Hürriyete Bir Adım” başlıklı panelin konuşmacıları; Kırım Tatar Milli Meclisi (KTMM) Türkiye Temsilcisi ve.

TÜRKMEN SERKAN CENGİZ ŞİİRİ: TURKUAZ FİKİR

TÜRKMEN SERKAN CENGİZ ŞİİRİ: TURKUAZ FİKİR

TURKUAZ FİKİR Bana, neyin var diyorlar Bir turkuaz fikrim var… Bu fikirle, gökyüzüne koca bir bayrak kalkar Bu bayrak ki can atar, çağ açar Bu bayrak ki namus, şeref, ar Ak alnımın, Turkuaz fikrimin al bayrağı… Yeter! Başlasın artık Türk çağı! Bu bayrağın gölgesini özleyenler var Bu bayrağın yolunu gözleyenler.

ADANA’NIN KURTULUŞU KUTLU OLSUN

ADANA’NIN KURTULUŞU KUTLU OLSUN

TÜRKMEN SERKAN CENGİZ YAZDI: “ADANA’NIN KURTULUŞU KUTLU OLSUN” Anadolu’daki Türk Kurtuluş Savaşı’nın Başkomutanı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün, “Acı günlere ait olmakla beraber bu memlekete ait kıymetli bir hatırayı yâd etmek isterim. Efendiler, bende bu vakayiin ilk hissi teşebbüsü bu memlekette, bu güzel Adana’ da.

TANITIMLAR

Kitap ve Bilgi Ağı Tanıtımları

ON ALTI YILDIZ AHMET YESEVİ BİLGİ AĞI

onaltiyildiz.com

KALPEREN OCAĞI DERNEĞİ BİLGİ AĞI

kalpoder.com

İZGİ BİLGİ AĞI

"BİLGİNİN İZİ"

MUSTAFA KEMAL İZGİ “UZAY OTAĞ” KİTABI

MUSTAFA KEMAL İZGİ “HAYALİMDEKİ GÖKYÜZÜ” KİTABI

OKTAN KELEŞ “TENGRİ’NİN TÜRKÜ” KİTABI

NAMIK KEMAL ZEYBEK “TÜRK’ÜN İNANCI” KİTABI

BARAN AYDIN “HANKÂH” KİTABI

DERVİŞ OZAN “KURT’UN YOLU” KİTABI

Solverwp- WordPress Theme and Plugin